www.END.LT | CS 1.6 | CS: S | CS: GO
Prisijungti
Pamiršai slaptažodį?
pridėkite savo reklamą pridėkite savo reklamą
Šaukykla
Tik nariai gali rašyti.

prieš 17val. 38min.

Sweiki naujas geras public serveris 20 slotu , jokiu pardavimu , visiems prisijungusiems iskarto NEMOKAMAS vipas IP: 45.125.66.75:27025
, gero zaidimo!

prieš 6d. 9val.

Sveiki sukuriau nauja ir pirma serva paprastas publikas su csgo instaliuotais skinais ir maps idetas register kad vaikai nevoginetu nicku nu viena zodziu nieko nuostabaus. ip server 45.125.66.75:27033

prieš 1sav. 6d.

http://fleshas.lt.
..nloads.php

prieš 3sav. 2d.

Li?dnas

prieš 3sav. 2d.

Blet ban gavau nuo mhm uz pinigu buginima jeigu as nebuginau o man prisiunte per global ofensive srv Ir dar azmina dejo

prieš 4mėn. 3sav.

Koks savininko skype ? ypsosi

prieš 8mėn. 2sav.

Sveiki savininkas susisiek az


Vartotojų tinkle
Svečių: 2Narių: 0
Registruotų narių: 25,577

BattleZone.lt Cs 1.6 Serveriu Tinklas
bachurzas
Vartotojo avataras

n00b
Sveiki trumpai norėčiau pristatyti BattleZone.lt Counter-Strike 1.6 serveriu tinklą.

Musu dabartinis tikslas yra suburti aktyvų žaidėju kolektyvą kuris pastoviai leistų laika musų serveriuose. Taipogi patys aktyviausi gales tapti prižiūrėtojais kurie palaikys tvarka musų žaidimų serveriuose.

Mūsų svetainė:
http://www.battle...

Serveriu ip adresus rasite skiltyje Serveriai.

Jeigu mums tai pavyks įgyvendinti iki 2018 metų pradžios , tada pradėsime rinkti jūsų idėjas ir pasiūlymus mūsų serverio tinklo plėtrai ir naujovėmis taipogi rinksime jūsų idejas musų pirmojo asmens žaidimui kuris bus pradėtas kurti tuo pat metu , jo pirmi vieši išbandymai bus pradeti 2018 metų Rugpjūčio mėnesio .

Taipogi nudžiuginsiu tuo kad šiame žaidime nebus jokiu mikro mokėjimų kitaip tariant nebus mokamu raktų, loot boxu ir ginklų nes jis bus labiau panašus i counter-strike 1.6 bet papildomai jis turės modernia grafika, keleta žaidimo režimų, daugiau ginklų ir tures unikalius žemėlapius ir tai pat atsižvelgsime i jūsų idėjas ir pasiūlymus ir jeigu šis pasiūlymas nebus koks nors nesąmoningas ginklas arba nereikalingas arba neįdomus dalykas tai tada būtina mes ji pridesim i musų žaidima, ir ačiū už dėmesį, iki.
rz
 
parašyta prieš 3mėn. 2sav. | Reitingas: 0
Peršokti į forumą: