www.END.LT | CS 1.6 | CS: S | CS: GO
Prisijungti
Pamiršai slaptažodį?
pridėkite savo reklamą pridėkite savo reklamą
Šaukykla
Tik nariai gali rašyti.

prieš 1m. 3mėn.

Li?dnas

prieš 1m. 3mėn.

Blet ban gavau nuo mhm uz pinigu buginima jeigu as nebuginau o man prisiunte per global ofensive srv Ir dar azmina dejo

prieš 1m. 7mėn.

Koks savininko skype ? ypsosi

prieš 1m. 11mėn.

Sveiki savininkas susisiek az

prieš 1m. 11mėn.

Merdėjam, galvoju gal jau laikas daugiau dėmesio skirti projektui ir kažką naujo reikia įnešti ypsosi

prieš 1m. 11mėn.

Ką jūs ypsosi

prieš 2m. 1sav.

Sveiki


Vartotojų tinkle
Svečių: 2Narių: 0
Registruotų narių: 25,751

[PAMOKA] Kaip atskirti cheateri?
Pirma, turime suvokti kokie būna 'hack'ai':

- WH (wallhack), leidžia matyti žaidėją ar jo poziciją kiaurai sienas.
[Pastaba: Kiaurai viso map'o matyti neįmanoma vienu metu ir per tam tikras vietas nesimato kiaurai net su 'hack'ais']

- AIM (aimhack), automatinis taikymasis. Šis 'hack'as' pats taikosi už žaidėją, kai žaidėjas mėgina šaudyti.
[Pvz.: Čyteris taikosi žaidėjui į kojas ar tiesiog šalia žaidėjo, bet paspaudus šaudymo mygtuką - taikinys automatiškai "prilimpa" prie artimiausio žaidėjo galvos ir daugeliu atveju pataiko į galvą]
[Pastaba: Aim dažniausiai eina kartu su no-recoil, apie kurį perskaitysite tolimesneme punkte]

- No Recoil, nėra atatrankos šaudant, arba ji yra gerokai prislopinta. Šis sukčiavimo metodas yra dažniausiai "script" pavidalo, tai yra, čia ne pagalbinė programa, o tiesiog į config failą parašytas pagalbinis script'as.

- Speed (speedhack), tai 'hack'as', kuris pagreitina/padidina išsiunčiamųjų paketų greitį/kiekį, dėl ko šaudymo, bėgiojimo ir visi kiti veiksmai pagreitėja daugybę kartų.
[Pastaba: Nubėgamų distancijų ilgis priklauso nuo čyterio interneto greičio. Žaidėjas turintis speed'ą, negali bėgti be trumpų sustojimų ar nesitrankydamas į sienas, nes jis dažnai negali saves pilnai kontroliuoti pagreitinto bėgimo momentu.]

Nepaslaptis, kad daugelis tokių 'hack'ų', kaip grybai - po viena neauga, todėl dažnai susiduriame su ne vienu, bet keliais 'hack'ais' iš karto apsiginklavusiu "profesionalu".

Tai kaip juos atskirti?

1. Aim. Kai esate 'spectate' ir stebite žaidėją iš pirmo asmens, pastebėsite, kad taikinys nenatūraliai greitai "limpa" prie galvos. Esant keliems priešams iš karto, čyteris šaudo į vieną asmenį tol kol jis gauna "headshot'ą" arba tiesiog miršta ir staigiai peršoka prie kito priešo. Neretai pastebėsite, kad taikinys šaudymo metu labai šokinėja į visas puses nuo šaudymo centro. Tai taip pat gali būti AIM, bet dar dažniau tai sukelia No Recoil naudojimas.

2. No recoil. Taikinys labai kratosi kai žaidėjas šaudo. Tai vyksta dėl to, kad dažniausiai no recoil script'as ar programa mėgina ištaisyti atatrankos taikinuko nukrypimus ir paslenka taikinį ten, kur šaudamas vistiek pataikytum ten, kur originaliai buvai nusitaikęs prieš pradedant šaudyti. Kartais atskirti tokį sukčiautoją yra sunku, nes jis yra įvaldęs keletą žaidimo aspektų, tokių kaip judėjimas, šokinėjimas, geras žemėlapio suvokimas ir sugebėjimas iš garso atskirti kur yra kiti žaidėjai. Jeigu pastebite, kad žaidėjas nėra ar neatrodo kaip geras žaidėjas, bet kažkokiu magišku būdu šaudo taikliau nei kiti - didelis šansas, kad jis turi No Recoil. Visada galima paklausti ar žmogus naudoja kokį nors iš interneto ištrauką .cfg (configuracijos failą, jei kas nežinot) ir paprašyti kol 'spectate'inat', kad jis tiesiog užspaudęs šaudymo mygtuką padrožtų į sieną. Jeigu jis drožia ir visa apkaba varo į centrą ar labai arti jo (ypatingai būdinga kas drožia labai taikliai su AK-47), kad jis turi kažkokį No Recoil.
[Pastaba: Žaidėjai šaudantys serijomis po 2-4 kulkas dažnai moka suvaldyti atatranką ir be jokių pagalbinių priemonių.]

3. Speed. Manau šio 'hack'o' komentuoti nereikia. Jį tikrai nėra sunku pastebėti ar net išgirsti. Išgirsti laisvai galima tada, kai girdi už sienos nereliai greitus ir daug žingnsių ar girdi kaip kažkas šaudo "way too fast".

4. WH. Galui pasilikau sunkiausiai susekamą čytą. Nors daugeliui atrodo, kad tokį hack'erį lengva atskirti - klystate. Geras žaidėjas naudodamasis geru žemėlapio išmanymu, gera klausa ir radaru gali puikiai imituoti wallhack'o veikimą. Atkreipkite dėmesį, kad daug kas šiame žaidime leidžia garsą. Garsas sklinda iš jo paleidimo centro į visas puses apskritimu. Arčiau ęsantis girdės tą garsą geriau, nei toliau ęsantis žmogus, bet būvimas už sienos ar ne - neturi tam jokios įtakos. Žmogus turintis ausines gali gana tiksliai išgirsti iš kur sklinda garsas, nes ausines turi dvi puses. LEFT ir RIGHT. Jei garsas sklinnda iš tam tikros pusės - garsą girdėsite tik viena ausine, bet jeigu jūsų taikinukas yra atsuktas į garso išleidimo centrą - garsą girdėsite iš abiejų ausinių pusių vienodu stiprumu. Antras žingsnis - radaras. Išgirdę garsą jus nežinote ar tai priešas ar ne, bet pasižiūrėjęs į radarą ir neradęs ten taškiuko - žinosite, kad tai priešas, o ne draugas. Trečias žingnis - patikrinamasis šūvis. Jei šaunate kiaurai dėžę ir pataikote į prieša yra įmanoma išgirsti kaip jis gauna žalą. Tai skamba kaip duslus "ugh" garsas. Taigi atitinkamai sureguodamas žmogus gali rasti kitą žaidėją gana lengvai. Taigi, kaip atskirti WH? Dažniausias bruožas - jis neklauso garso. Jeigu matote, kad žmogus visai nereguoja į žaidimo garsus ir randa net tuos žaidėjus, kurie neišleido nė vieno garso, kitaip sakant, randa tuos, kurie negalėjo būti niekaip susekami tai tas žaidėjas gali būti WH. Šiais laikais dar egzistuoja toks dalykas kaip pasakinėjimas per skype ar teamspeak programas. Dažniausiai WH naudojantis žmogus iškart išlenda taikydamasis į žmogų, kuris sėdi už dežės ignoruodamas visą kitą aplinką. Pvz.: Žaidžiame de_dust2, 1 slepiasi A bombsite prie tų trijų žalių dėžių. Iš rampos išlenda žmogus su WH, jis arba iškart pradeda šaudyti ir nesustoja kol nenušauna žmogaus. Atkreipkite dėmesį, kad tai nėra patikrinamasis šūvis, o visa šūvių serija iš karto. Arba jis tiesiog išlindęs eina ratu taikydamasis į tą dėžę, kur yra žaidėjas ir visai netikrina kitų vietų kaip šonai ar, tarkim, centras. Nes jis jau mato žaidėjo poziciją.
· prieš 4 metus 10 mėnesių

Avatar
Laukiu komentaru. Jei kazkas nepatiko rasyk i AZ.
Pasiųsk mamytei kelis laiškus, juk seniai tu visiems aiškus.Tu šūdas esi nebaigęs mokyklos, tinki tik vaidmeny džiovyklos.Tavo protas medinis, o klyčka- ,,skersinis". Vaikštai visas skersas, kaip supistas mersas. Kojos kaip kekšės pražergtos, viso gyvenimo apverktos.


Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.