www.END.LT | CS 1.6 | CS: S | CS: GO
Prisijungti
Pamiršai slaptažodį?
pridėkite savo reklamą pridėkite savo reklamą
Šaukykla
Tik nariai gali rašyti.

prieš 1m. 3mėn.

Li?dnas

prieš 1m. 3mėn.

Blet ban gavau nuo mhm uz pinigu buginima jeigu as nebuginau o man prisiunte per global ofensive srv Ir dar azmina dejo

prieš 1m. 7mėn.

Koks savininko skype ? ypsosi

prieš 1m. 11mėn.

Sveiki savininkas susisiek az

prieš 1m. 11mėn.

Merdėjam, galvoju gal jau laikas daugiau dėmesio skirti projektui ir kažką naujo reikia įnešti ypsosi

prieš 1m. 11mėn.

Ką jūs ypsosi

prieš 2m. 1sav.

Sveiki


Vartotojų tinkle
Svečių: 6Narių: 0
Registruotų narių: 25,751

Tobulejimas
Sveiki, aš tiesiog noriu pasidalinti vienu straipsniu kurį perskaičiau www.esports.lt tinklalapyje. Tai ne mano kuryba, bet man tai padejo..Pades ir Jums jei perskaitysite iki galo :)

Laba diena mieli puslapio lankytojai. Šis straipsnis gimė tiesiog akimirksniu, kuomet pagalvojau apie tas forumo temas, "kaip tobulėt?i", "ką daryti, kad būčiau taiklesnis?" ar panašiai. Taigi apie straipsnį. Jis tiktų manau ne daugiau pažengusiems, o naujokams. Žaidimo asai visą šitą žino, tačiau čia bus ir tokių patarimų, kurių jie galbūt dar ir negirdėję, ir jiems būtų neblogai šį tą pasisemti iš šio mano darbo.

Manau reiktų pradėti nuo pačių pagrindų. Tarkime, draugas parodė jums žaidimą, pavadintą "Counter-Strike". Jūs jį žaidžiate su "botais", dirbtiniu intelektu, ir staiga išgirstate, kad yra tokių, kurie šį žaidimą žaidžia jau kelis ar daugiau metų, ir yra pasiekę stulbinamų rezultatų, kaip LAN'ai, bei prizinės vietos ir pinigai. Jūs nusprendžiate žaisti internetu (online) serveriuose, kartu su kitais savo bendraminčiais, ilgai ir nuobodžiai, tačiau rodos, kad visiškai netobulėjate. Kad ir kaip stengtumėtės žaisti ilgai, treniruotis visą dieną, tačiau rezultatas nepajudėjęs iš nulinio taško... Pradedate nervintis dėl to.

... Pirmasis mano patarimas būtų, niekad nesinervinti žaidimo metu, nes įtampos metu jūsų žaidimo lygis gali smarkiai nukristi, pradės nesisekti. Kaip spręsti? Labai paprasta. Tam, kad žaistumėte gerai, NEREIKIA treniruotis po 6-10 valandų per dieną, tai tik KENKIA sveikatai. Profesionalūs žaidėjai, pavyzdžiui korėjiečiai taip daro, nes jiems taip liepia organizacija, jų tikslas - laimėti turnyrą ir pinigus. Žaisdami daugiausia 2 valandas per dieną jūs pasiektumėte dar geresnį rezultatą, nei žaisdami be pertraukos. Žaidžiant ilgai, darotės įsitempęs, o tai skatina nervinių ląstelių irimą, kas niekad gerai nėra atsiliepę į sveikatą. Patarimas Nr.2 yra nemiegoti po 12-15 valandų. Ir žinoma, neiti miegoti apie 2-3 nakties, kadangi tuo metu organizme vyksta medžiagų apykaitos procesas, ryte jus pabundate neišsimiegojęs, pavargęs. Prieš miegą valgyti/sportuoti taip pat negalima.

Galvosite, ką aš čia sapalioju po galais? Patikėkite manim, tą ne tik žinau kaip teoriją, bet ir pats savo kailiu patyręs ne vieną ir ne dešimt kartų. Kas iš to, kad treniruosiesi po 5-6 valandas, jeigu tu nuvargsi, susinervinsi ir ryte atsibudus skaudės galvą, ir vienintelė to priežastis bus sėdėjimas prie kompiuterio. Aplinkiniai, šeima galvos, kad jūs esat tiesiog tranas šiuose namuose, sėdite prie kompiuterio, "treniruojatės" visą dieną. Patikinu jus, tai pirmas dalykas ką turėtumėte keisti jei esate toks, na, o įranga, kaip klaviatūros, pelės, ausinės, yra tik antrarūšiai dalykai, kurie tikrai nepadės, jei jūsų gyvenimo būdas nėra subalansuotas.

Laviname savo įgūdžius toliau...
Kaip tobulėti, tai labai paprasta, tačiau ilgai teks tą daryti. Pats geriausias tobulėjimo būdas - žaisti su geresniais už save žaidėjais, žiūrėti kaip jie mąsto, bandyti tai atkartoti pačiam, tačiau nebūtina kopijuoti. Nesvarbu, kad jums nepavyksta iš pirmo, antro, dešimto karto. Žaisdami su už save geresniais, pradžioje jūs nejausite pažangos, tačiau nuėję į prastesnius serverius, arba pažaisite su prastesniais žaidėjais nei kad prieš tai, jūs nustebsite. Jau tada jūs būsite pasisavinę daugelį gero žaidėjo savybių iš kitų. Ir taip lipdote save save po mažą gabalėlį, imate iš kitų po trupučiuką, ir galų gale tampate geras žaidėjas, kuris gali žaisti taip, kaip visi tie vadinamieji "skilai". Tam, kad toks taptum, tikrai nebūtina stebėti demo įrašus, nes iš jų daug naudos nepasiimsi. Tai lyg teorija, o teorija mokėdamas, praktikos atžvilgiu būsite nulis. Taigi, mano nuomone, reikia praktikos, praktikos ir dar kartą praktikos.

Žinoma, nesakau, kad vos pradėję žaisti jūs turite eiti į #eSports-CS "Gather" rengiamus mačus, ne. Turite pradėti nuo nulio tam, kad suprastumėte ką tai reiškia. Taigi pakartosiu elementarius, tačiau labai naudingus patarimus norint tobulėti efektyviai, o taip pat išsaugoti savo sveikatą.

1) Neikite žaisti alkanas, ar tiesiog šiaip suirzęs. Jeigu suirzęs, galima panaudoti tokius būdus, kuriuos jūs iš pirmo žvilgsnio palaikysite kvailais, bet jie efektyvus. Panaikinti stresus galima tiesiog stovint ant vienos kojos, vėliau ant kitos maždaug 30 sekundžių arba minutę. (Paimta iš Aikido psichologijos, bei praktikos, kurią gan gerai išmanau).
2) Nemiegokite po 12-15 valandų. Nebūsite išsimiegojęs, nebus žvalumo, tuo pačiu reakcijos.
3) Neikite miegoti vėlai naktį. Tuo metu vyksta medžiagų apykaitos procesas. Pvz. jūs vieną dieną pasportuojate, o kitą dieną matote, kad sulieknėjote, ir skauda raumenis. Nakties metu yra virškinamas maistas, deginami riebalai.

Tai kol kas tiek, jeigu jums patiks šis straipsnis, pasistengsiu ateityje duoti daugiau patarimų, tikiuosi per daug nekritikuosite.

Ačiū kas skaitėte.
· prieš 4 metus 10 mėnesių

Avatar
Jei neklystu ripinai is ecs.lt ?
Pasiųsk mamytei kelis laiškus, juk seniai tu visiems aiškus.Tu šūdas esi nebaigęs mokyklos, tinki tik vaidmeny džiovyklos.Tavo protas medinis, o klyčka- ,,skersinis". Vaikštai visas skersas, kaip supistas mersas. Kojos kaip kekšės pražergtos, viso gyvenimo apverktos.


Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.